Blog domipraca.blog.pl

Dzień dobry!:)

Mam na imię Radek i tak też na mnie wołają. Z zamiłowania jestem humanistą, a z wykształcenia socjologiem. Ukończyłem też coś z zarządzania i dlatego zarządzam własnym blogiem i grupą społeczną w mediach społecznościowych.

Z naukowego punktu widzenia jestem osobą, której przypisuje się fakt posiadania rozległej i uporządkowanej wiedzy w zakresie znajomości różnych zjawisk społecznych, ale z pewnością tak nie jest, lekka przesada:) Z ciekawostek, to jeszcze fakt, że nie da się mnie zastąpić żadnym robotem… tak usłyszałem w audycji radiowej. To pocieszne i przyszłościowe:)

Pracuję zawodowo w obszarze rynku pracy i odrobinę jestem od rozwoju zasobów ludzkich, trochę od planowania strategicznego, szczyptę od ewaluacji i wymądrzania się jak coś poprawić i usprawnić, żeby działało jak w szwajcarskim zegarku. Uwielbiam zagadnienia ekonomiczne i związane z rynkiem pracy, bo tutaj dużo się dzieje i zawsze jest co naprawiać jak to zwykle bywa w rozwijających się gospodarkach:)

W przeszłości zajmowałem się również takimi obszarami jak sprzedaż i negocjacje, badania marketingowe, byłem też przedsiębiorcą w branży FMCG i w turystyce. Poznałem zatem rynek pracy i od strony podażowej i popytowej, obie półkule, choć diametralnie różne, są bardzo ciekawe:)

Oprócz bloga prowadzę również stronę na Facebook`u, która jest z blogiem bezpośrednio powiązana – zapraszam! Szukaj domipraca.blog.pl. Dodatkowo zapraszam do dołączenia i aktywnego udziału w Facebook`owej grupie społecznej – Jestem świadomym konsumentem (grupa ma charakter otwarty).

O czym jest blog? Wiele dziedzin życia społecznego jest mi bardzo bliskich, ale jest kilka szczególnych problemów, którym będę poświęcał przede wszystkim swoją uwagę. Blog będzie poświęcony życiu zawodowemu (rozwój kariery, problematyka rynku pracy, dążenie do sukcesu, wypalenie zawodowe, motywacja), życiu prywatnemu (zwłaszcza w kontekście godzenia ról zawodowych i członka rodziny, postawy konsumenckie), życiu finansowemu (inwestowanie, oszczędzanie pieniędzy, edukacja finansowa).

Na blogu zamierzam prezentować własne doświadczenia i poglądy na różne zjawiska, ale i również przedstawiać punkt widzenia innych osób (m.in. poprzez prezentację wywiadów z „prawdziwymi ludźmi”, wiarygodne historie i realne sytuacje). Oprócz tego, znajdzie się również przestrzeń na upowszechnianie ciekawych wyników badań społecznych. Nie wykluczam również sytuacji, że blog będzie ewoluował pod kątem podejmowanej problematyki. Nie muszę chyba nikomu przypominać, że jedynym stałym elementem życia społecznego jest zmiana. Zatem, jeśli zajdzie potrzeba, to będą wprowadzane zmiany, może nawet dużo zmian:) W tym zakresie liczę również na Wasze wsparcie, sugestie i pomysły.

Kontakt:

E-mail: r.wieckiewicz@wp.pl

Tel. kont.: +48 515 562 644

Facebook: domipraca.blog.pl

Facebook: jestem świadomym konsumentem

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytanie lub określone sugestie, po prostu napisz. Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany korespondowaniem lub nawiązaniem bliższej współpracy. Jeśli chcesz mi pomóc i podsunąć konkretne pomysły na rozwój blogu lub zaproponować inną problematykę zamieszczanych wpisów, koniecznie skontaktuj się ze mną. Będę wdzięczny za każdy kontakt z Waszej strony. Acha! I jeszcze jedna ważna rzecz – jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz się ze mną skontaktować, napisz koniecznie, dlaczego próbujesz mnie unikać :)

IMG_0805[1]

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.