Telewizja nc+! zakup z platformy nc+ czy przez mBank ???

Planujesz zostać abonentem nc+ i jesteś jednocześnie klientem mBanku?

Świetnie się składa, bo właśnie możesz skorzystać ze specjalnej oferty banku, który za podpisanie umowy z nc+ za pośrednictwem strony banku wypłaca 100zł w prezencie (sprawdź swoje mOkazje).

Uwaga! Zwróć jednak uwagę na jedną istotną różnicę – zakupując usługę przez stronę mBanku (oferta w abonamencie umowa na 24 miesiące za 39,9 zł/miesiąc) dokonasz zakupu anteny HD za 79 zł pomimo faktu, że nc+ informuje na stronie www o przedłużeniu promocji – antena jest w promocyjnej cenie za 1 zł!

Wszystko się zgadza, jeśli zakupisz usługę przez platformę nc+. Wtedy wszystko „gra i buczy”, w tej samej konstelacji ustawień 24 miesiące przy abonamencie 39,9 zł miesięcznie, antena HD jest za 1 zł, a nie jak z przekierowania bankowego za 79 zł.

Najciekawsze jest to, że nad ceną 79 zł powiewa żółty baner informujący o przedłużeniu promocji i cenie za antenę HD w wysokości 1 zł. O co chodzi pyta konsument?

Jak działa oferta mBanku? Ile faktycznie zostaje w kieszeni klientów?

Aktualizacja! Na dzień 26.08.2014 r. antena HD na platformie nc+ również kosztuje 79 zł. Zatem problem rozwiązano poprzez skrócenie przedłużenia promocji „Antena HD za 1 zł”.

Aktualizacja! Na dzień 27.08.2014 antena HD na platformie nc+ ponownie wraca do ceny promocyjnej za 1 zł, ale mBank tego nie dostrzega i trzyma z przekierowania swoją cenę na stabilnym poziomie – nadal 79 zł.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.